Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -6 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zacięta walka o utrzymanie w forBET IV lidze

Pisa Barczewo pokonała po raz drugi – tym razem w Gołdapi Romintę 1:0 i pozostała w 4-ligowych szeregach. W pierwszym spotkaniu w Barczewie przypomnijmy – Pisa także wygrała 2:1.

– Celem było zagranie „na zero z tyłu” – mówi trener Pisy, Paweł Radziwon.

Po pierwsze boisko, po drugie pogoda, po trzecie odległość, jaką musieliśmy pokonać na ten mecz – to wszystko sprawiło, że – tak jak zakładałem – mecz nie należał do łatwych. Z drugiej strony, po korzystnym wyniku w sobotę u siebie, jadąc do Gołdapi postawiliśmy sobie za cel, żeby nie stracić bramki. Bo przy zagraniu na zero z tyłu wiedzieliśmy, że osiągniemy sukces. Z takim założeniem wyszliśmy na mecz i zrealizowaliśmy w 100 % te założenia. Zaowocowało utrzymaniem się w 4. lidze.

00:00 / 00:00

Aż 9 bramek obejrzeli natomiast kibice w Suszu, gdzie Unia musiała odrobić straty z pierwszego spotkania z Błękitnymi w Pasymiu (1:5). Ostatecznie Unia wygrała, ale „tylko” 5:4 i to Błękitni utrzymali się w forBET IV lidze.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Unia Susz, Pisa Barczewo
Do Olsztyna zjechały zespoły z całego województwa. Trwa turniej o Puchar Tysiąca Jezior

Grają by uczcić 75-lecie Stomilu Olsztyn. Na boisku piłkarskim przy ulicy Żytniej na Dajtkach trwa turniej o Puchar Tysiąca Jezior w piłce nożnej chłopców z roczników...

Zamknij
RadioOlsztynTV