Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Do Olsztyna zjechały zespoły z całego województwa. Trwa turniej o Puchar Tysiąca Jezior

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Katarzyna Piasecka

Grają by uczcić 75-lecie Stomilu Olsztyn. Na boisku piłkarskim przy ulicy Żytniej na Dajtkach trwa turniej o Puchar Tysiąca Jezior w piłce nożnej chłopców z roczników 2008 i 2009.

– Na dwóch boiskach rywalizuje w sumie 12 zespołów z całego województwa, a poziom jest wysoki – zapewnia prezes Akademii Sportu Stomilu Olsztyn – Andrzej Królikowski.

Mam nadzieję, że (…) dzieciaki wyładują swoją energię. Przez cały rok trenowali i nie było za dużo grania w związku z pandemią,  teraz będą mogli się wyżyć na boisku na Dajtkach.

00:00 / 00:00

W stolicy Warmii i Mazur grają młodzieżowe zespoły: AS Stomil I Olsztyn, AS Stomil II Olsztyn, Warmia Olsztyn, Naki Olsztyn, AP Żuri Olsztyn, Pisa Barczewo, Błękitni Stary Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Progres Lidzbark Warmiński, Huragan Morąg oraz Wkra Działdowo.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Warmia Olsztyn, Huragan Morąg, Pisa Barczewo, Naki Olsztyn, AS Stomil I Olsztyn, AS Stomil II Olsztyn, AP Żuri Olsztyn, Błękitni Stary Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Progres Lidzbark Warmiński, Wkra Działdowo
III liga. Zasłużone zwycięstwo piłkarzy z Wikielca i Białej Piskiej

W 14. kolejce piłkarskiej III ligi, zespoły z Warmii i Mazur nie doznały porażki. Huragan Morąg zremisował u siebie z KS Wasilków 0:0, a Concordia Elbląg...

Zamknij
RadioOlsztynTV