Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zabójstwo w Brzydowie. Posłuchaj audycji Śliska sprawa

W programie morderstwo w Brzydowie niedaleko Ostródy. Przed tygodniem w jednym z domów na kolonii wsi doszło do tragedii.

Pijany Sylwester S. zabił 43-letnią kobietę i ciężko ranił jej 20-letnią córkę. Kobiety znały swojego oprawcę, często pomagał w obejściu.

Ludzie we wsi mówią, że w jednej z nich się podkochiwał. Mówią też, że był spokojny, a tragedia do której doszło nimi wstrząsnęła. Co więc stało w domu kobiet 6 marca?
Policja ustaliła, że miało dojść do kłótni, pijany mężczyzna złapał młotek i nóż i nimi zaczął zadawać ciosy. Finał to śmierć starszej z kobiet i ciężkie zranienie młodszej.

Mężczyzna po tragedii był widziany we wsi, miał zajść do sklepu po alkohol. W drodze do domu został zatrzymany przez policję. Podczas przesłuchania nie wyraził skruchy, ze względu na zachowanie trzeba było go zabrać z aresztu do szpitala psychiatrycznego.

Czy poniesie karę? Czy jakakolwiek kara może naprawić wyrządzone zło?

Posłuchaj audycji Kingi Grabowskiej i Wojciecha Chromego

00:00 / 00:00

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Śliska Sprawa
Mieszkańcy Olecka przerażeni wizją inwestora z Podlasia. W mieście ma powstać żwirowania. Posłuchaj audycji Śliska sprawa

W audycji Śliska sprawa problemy mieszkańców Olecka, którzy boją się planów inwestora z Podlasia. Chodzi o żwirownię, która ma powstać przy ulicy Leśnej. To ewenement na...

Zamknij
RadioOlsztynTV