Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Za nami finał świątecznej akcji „Zima z pupilem”. Pomoc trafi do schronisk i przytulisk dla zwierząt

Przez cały tydzień na antenie Radia Olsztyn rozmawialiśmy o tym, jak pomagać zwierzętom zimą i dlaczego zwłaszcza bezdomne psy i koty potrzebują teraz naszej troski.

Zwieńczeniem akcji była zbiórka żywności i ciepłych kołder czy koców w olsztyńskim Tesco. Od godziny 9 udało nam się zebrać setki kilogramów żywności – mówi pomysłodawczyni akcji – nasza redakcyjna koleżanka Monika Szczygło.

00:00 / 00:00

Jeśli chcą Państwo jeszcze coś dołożyć do naszej zbiórki, to do jutra zapraszamy na Radiową 24. Dary la zwierząt trafią do przytulisk w Świątkach, Ornecie, Jezioranach i Zalewie oraz do schroniska w Pasłęku.

Monika Szczygło i Kinga Grabowska.

Jednym z miejsc, do którego trafią dary jest schronisko „Psi Raj” w Pasłęku. Jego kierownik Barbara Zarudzka podkreśla, że praca w tym miejscu opiera się wyłącznie na dobrej woli.

00:00 / 00:00

Do zbiórki włączyły się olsztyńskie hotele: Warmiński, Park, Omega, Dyplomat, Manor oraz Marina w Sile, Krasicki w Lidzbarku Warmińskim i Azzun w Kromerowie.

Cała drużyna Radia Olsztyn dziękuje za okazane serce! <3 Jesteście wspaniali. Tej zimy pupile nie zmarzną i będą miały pełne brzuchy 🙂

Przed godziną 11.00 pierwszy transport karmy, kołder i koców pojechał już do rozgłośni radiowej. Jesteśmy zaskoczeni Waszą hojnością 🙂 Fot. A. Podbielska

Nasze studio odwiedziła także sunia Tosia 😉 Fot. A. Podbielska

Akcję Zima z pupilem wspierają także piłkarze ręczni z Warmii Olsztyn. Fot. A. Podbielska

Monika Szczygło i jej pies Frodo


Redakcja: B.Świerkowska-Chromy / Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w psy, zbiórka, koty
Zima z pupilem – audycja 3

Rozpoczęliśmy akcję Radia Olsztyn "Zima z pupilem". Na naszej antenie ukazują się audycje o tym, jak zwierzęta znoszą zimę i w jaki sposób możemy im pomóc....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV