Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wyprawa Indykpolu AZS Olsztyn do Radomia. Czy będą kolejne 3 punkty?

Fot. indykpolazs.pl

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn w ten weekend jadą do Radomia, gdzie będą chcieli odnieść szóste zwycięstwo z rzędu. Ich rywalem będzie drużyna Cerrad Enea Czarnych, która jest przedostatnia w tabeli Plus Ligi.

Gramy dobrze, ale to nie jest zaskoczenie – mówił olsztyński środkowy Mateusz Poręba.

Byłem na to przygotowany, wiedziałem, że tak będzie. Przed rozpoczęciem sezonu mówiłem, że będziemy wygrywać, że mamy bardzo dobrą drużynę, mamy zawodników, którzy grali na bardzo wysokim poziomie w swoim drużynach, w kadrze, więc nie jest to dla mnie zaskoczenie. Wiemy, że możemy wycisnąć z siebie dużo więcej i zacznie to wychodzić, gdy będziemy grali z drużynami ze szczytu. Musimy się skupić nad swoją grą. Liczymy na dobry mecz i dobre widowisko.

00:00 / 00:00

Uskrzydleni pięcioma wygranymi z rzędu, w tym ostatnim na swoim boisku, siatkarze AZS-u zagrają na wyjeździe spotkanie z zespołem z Radomia, który w obecnym sezonie siatkarskiej PlusLigi nie radzi sobie zbyt dobrze. Do tej pory wygrał tylko 2 spotkania, a 5 przegrał i z 6 punktami zajmuje przedostatnie, 13. miejsce w tabeli.

To odwrotnie do Indykpolu AZS – olsztynianie wygrali 5 spotkań, a przegrali jedynie 2 i to na początku sezonu. Na swoim koncie mają 15 punktów i plasują się tuż za podium ligowej tabeli.

W poprzednim sezonie bilans meczów obu drużyn był remisowy – Czarni wygrali u siebie z AZS-em na inaugurację sezonu 3:2, natomiast akademicy zrewanżowali się na swoim terenie wygrywając 3:1. Jak będzie w tym sezonie?

Mecz w sobotę o godzinie 20.30. Relacje w Radiu Olsztyn.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn
Siatkarze Indykpolu wygrywają z Cuprum Lubin

Indykpol AZS Olsztyn nie zwalnia tempa i wygrywa z Cuprum Lubin 3:0. Olsztynianie po raz piąty z rzędu zwyciężyli i zainkasowali trzy punkty do ligowej tabeli....

Zamknij
RadioOlsztynTV