Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadek na krajowej 51. Nie żyje kierowca ciężarówki. Na trasie obowiązuje ruch wahadłowy

Po śmiertelnym wypadku na drodze krajowej numer 51 w Dywitach przy wylocie na Dobre Miasto nadal utrudnienia. W miejscu wypadku obowiązuje ruch wahadłowy.

Wskutek zderzenia dwóch ciężarówek, zginął  jeden z kierowców. Straż pożarna, która przyjechała na miejsce znalazła na poboczu przewróconą ciężarówkę. Kierowca z powodu obrażeń nie był w stanie opuścić auta. Zespół ratownictwa medycznego natychmiast rozpoczął  próby reanimacji. Niestety, bezskutecznie. Drugi kierowca jest przytomny, nie stwierdzono u niego widocznych widocznych urazów.

– relacjonował młodszy brygadier Sławomir Filipowicz z państwowej straży pożarnej w Olsztynie.

Według wstępnych ustaleń samochód ciężarowy, który przewoził złom, jadąc drogą w kierunku miejscowości Dobre Miasto, zjechał z niewyjaśnionych przyczyn na przeciwległy pas ruchu. Uderzył w przyczepę jadącej z przeciwnego kierunku ciężarówki. Następnie wjechał do rowu wywracając pojazd.

– relacjonuje sierżant sztabowy Izabela Kołpakowska z komendy miejskiej policji w Olsztynie.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, zima, korek, ślisko
Przed nami wietrzna i śnieżna noc na Warmii i Mazurach. Synoptycy ostrzegają przed śliskimi drogami

Zawieje i zamiecie śnieżne, a miejscami marznący deszcz. To prognoza pogody na najbliższą noc. Synoptycy ostrzegają, na drogach będzie ślisko. - Noc upłynie pod znakiem białego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV