Wynik nie był ważny. Zagrali, by pomóc

Fot. J. Sulecki
Przegraną 3:5 zakończył się sobotni sparing iławskiego Jezioraka z Sokołem Ostróda. Spotkanie rozegrano na przebudowywanym stadionie przy Sienkiewicza.
Tym razem przede wszystkim nie chodziło jednak o wynik, a o pomoc jednemu z zawodników niebiesko-białych.
Podczas spotkania prowadzona była zbiórka charytatywna na pomoc naszemu koledze z drużyny Hubertowi Kowalskiemu, który zachorował na chłoniaka. On podjął leczenie, a my wraz z nim walkę z jego chorobą
– powiedział Leszek Gajewski, członek zarządu iławskiego Jezioraka.
W sobotę udało się zebrać ponad 7 tys. zł. Całkowita kwota zebrana do tej pory to ponad 12 tys. zł.
Posłuchaj relacji Jana Suleckiego

Fot. J. Sulecki

Fot. J. Sulecki
Autor: J. Sulecki
Redakcja: A. Niebojewska











![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















