DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

„Wszystko dobrze się układało się do trzeciej kwarty”. Ostatecznie koszykarki KKS-u uległy Polonii Warszawa

W pierwszej kolejce I ligi koszykarek blisko sprawienia wielkiej sensacji były zawodniczki KKS-u Olsztyn.

KKS Olsztyn miał bardzo wysoko przegrać w Warszawie ze zdecydowanym faworytem do awansu do ekstraklasy – miejscową Polonią. Do końca trzeciej kwarty to olsztynianki prowadziły grę i skutecznie studziły zapędy ofensywne „Czarnych Koszul”. O porażce 63:76 zdecydowała czwarta odsłona, w której wygrały gospodynie.

Mówi trener KKS-u Tomasz Sztąberski.

Ku przerażeniu miejscowych wszystko układało się do trzeciej kwarty (…) Dziewczyny dały z siebie maksa. Szkoda, że czwarta kwarta w naszym wykonaniu była taka a nie inna. Myślę, że wkradło się zmęczenie i trochę niefartu w newralgicznych momentach.

Kolejne ligowe spotkanie KKS Olsztyn rozegra także na wyjeździe. Tym razem z AZS-em Uniwersytetem Warszawskim.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska/B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Tomasz Sztąberski, KKS Olsztyn
Koszykarki KKS-u gotowe do sezonu. „Środek tabeli jest w naszym zasięgu”

Tylko jeden turniej zagrały w okresie przygotowawczym koszykarki KKS-u Olsztyn. Kolejnych nie będzie ze względu na sytuację związaną z epidemią koronawirusa. W ostatni weekend reprezentant Warmii...