Wizyta prezydenta Komorowskiego w Olsztynie
W piątek 16 sierpnia prezydent Bronisław Komorowski odwiedził Warmię i Mazury. Przed południem na zamku w Olsztynie prezydent wziął udział w spotkaniu z samorządowcami podczas, którego odebrał statuetką „Przyjaciela Warmii i Mazur”. Po części oficjalnej Bronisław Komorowski przespacerował się po olsztyńskiej Starówce. Z Olsztyna helikopterem wyjechał do Węgorzewa, gdzie spotkał się z przedstawicielami lokalnego samorządu, branży turystycznej, przedsiębiorcami, a także z członkami Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia Cittaslow.
Fot. Gabriela Czarkowska-Kusajda i Krzysztof Pakulnicki.






















![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



