Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wieczorny wypadek na DK65 pod Ełkiem. Sprawca był kompletnie pijany

Fot. KPP Ełk

Jedna osoba została ranna w wieczornym wypadku na trasie krajowej nr 65. Przed 21 w Konieczkach między Ełkiem a Oleckiem zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do szpitala zabrana została jedna osoba, a krajowa „65” była nieprzejezdna przez ponad 3 godziny. Odblokowano ją dopiero po północy. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci drogówki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni kierowca osobowego opla zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się w dwoma innymi pojazdami osobowymi. Ten kierowca miał 3 promile alkoholu w organizmie. W wyniku tego zdarzenia pasażerka jednego z pojazdów oraz kierowca opla trafili do szpitala

– mówi oficer prasowy ełckiej policji młodszy aspirant Agata Kulikowska de Nałęcz.

W zależności od obrażeń poszkodowanej kobiety, 23-letniemu sprawcy może grozić do 4,5 roku więzienia, a w przypadku ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nawet do 12 lat. Ponadto przez minimum 3 lata będzie miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Fot. KPP Ełk

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w wypadek, pogoda, deszcz, pilne, opady deszczu, warunki drogowe
Służby ostrzegają: intensywne opady deszczu w części regionu

Służby meteorologiczne wydały ostrzeżenie o możliwości wystąpienia silnych opadów deszczu na zachodzie woj. warmińsko-mazurskiego. Ostrzeżenie dotyczy powiatów w zachodniej części regionu: braniewskiego, Elbląga i elbląskiego, iławskiego,...

Zamknij
RadioOlsztynTV