Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wiceminister wręczył odznaczenia pracownikom służby zdrowia. „To podziękowanie za wasze oddanie”

Fot. M. Kwiatkowska

Pielęgniarki, lekarze, dyrektorzy szpitali – otrzymali odznaczenia za zasługi w ochronie zdrowia. W Olsztynie, na wniosek wojewody warmińsko-mazurskiego, wyróżnienia wręczył wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Wiceminister Waldemar Kraska podziękował pracownikom ochrony zdrowia za ich ciężką pracę, zwłaszcza w czasie pandemii COVID-19.

Może te odznaczenia są skromne, ale to wyraz naszego podziękowania za wasz trud, wasze oddanie. Przyjmijcie największe podziękowania od ministra zdrowia.

00:00 / 00:00

To bardzo ważne odznaczenie, traktuję je jako podziękowanie moim współpracownikom za najtrudniejszy czas w naszej pracy – mówi Wojciech Glinka, dyrektor szpitala w Kętrzynie.

To jest uhonorowanie trudu i wysiłku całej załogi szpitala. Szpital w Kętrzynie pełnił rolę szpitala jednoimiennego, czyli byliśmy przez ok. rok szpitalem covidowym. Nie życzę nikomu z państwa przeżycia tego rodzaju doświadczeń. To odznaczenie traktuję jako uhonorowanie ciężkiej, bohaterskiej pracy wszystkich ludzi, pracujących w naszym szpitalu.

00:00 / 00:00

Odznaczenia za zasługi w ochronie zdrowia z rąk wiceszefa resortu zdrowia otrzymały 32 osoby z Warmii i Mazur.

Fot. M. Kwiatkowska

Fot. M. Kwiatkowska

Fot. M. Kwiatkowska

Fot. M. Kwiatkowska

Fot. M. Kwiatkowska

Autor: M. Kwiatkowska
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w lekarz, szpital, służba zdrowia, pielegniarka, odznaczenia, ochrona zdrowia, podziękowanie, minister zdrowia, pandemia, wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska, wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, pracownicy służby zdrowia
Szpital w Ełku otrzymał sprzęt do diagnostyki

Szpital Miejski Pro-Medica w Ełku otrzymał nowoczesny tomograf. Sprzęt kosztował ponad 2,5 mln zł. - Jego zakup został w całości sfinansowany z funduszu covidowego ministerstwa zdrowia...

Zamknij
RadioOlsztynTV