Warmia Energa Olsztyn uległa drużynie z Sosnowca

W 22. kolejce Ligi Centralnej Warmia Energa Olsztyn uległa w Sosnowcu drużynie Zagłębia 33:28.

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – OKPR Warmia Energa Olsztyn 33:28 (17:11)

Warmia wracała na parkiet po dłuższej przerwie podbudowana i pełna ambicji, aby na parkiecie rywala wywalczyć ważne punkty. Niestety, na plus można zapisać jedynie pierwszy kwadrans gry, gdy zespoły grały bramka za bramkę.

Rosnąca nieskuteczność, słabsza gra w obronie i popełniane błędy nie pozwoliły na wyrównaną walkę. Atuty były po stronie rywala, który zasłużenie wygrał i dopisał sobie trzy punkty.

Redakcja: A. Niebojewska za warmiaenerga.pl

Więcej w Piłka ręczna, Zagłębie Sosnowiec
Warmia Energa zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec

Po dłuższej przerwie na parkiet wracają szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn. Będą kontynuować walkę o utrzymanie na zapleczu Superligi. Zespół prowadzony przez Igora Stankiewicza, dzięki serii zwycięstw...