Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Walka o najwyższe cele? Adrian Chwietczuk przygotowuje się do sezonu

fot. P. Getka

21 kwietnia rozpocznie się nowy sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Kierowcy będą rywalizować o pierwsze punkty w 2023 roku w Rajdzie Świdnickim.

Niecały miesiąc później – 20 maja w Mikołajkach zaplanowano inaugurację 79. Rajdu Polski, który będzie także 3. rundą Mistrzostw Europy.

Do sezonu intensywnie przygotowuje się olsztynianin Adrian Chwietczuk, nie tylko pod względem fizycznym, ale i finansowym oraz organizacyjnym.

Pracuję nad tym, żebyśmy mogli wystartować w cyklu Mistrzostw Polski. Zbieramy różne puzzle. Mam nadzieję, że poukładamy je do końca. Szykuję się przede wszystkim na starty krajowe. Chciałbym jednak gdzieś jeszcze potrenować na szutrach przed Rajdem Polski. Jest m.in. Rajd Orlen na Litwie, więc wpisałem go w swoim zeszyciku marzeń, które chciałbym zrealizować. Czy się uda? Zobaczymy. Mam nadzieję startować w najwyższej klasie. Uważam, że albo robimy coś na dobrym poziomie, albo w ogóle. Szkoda mi po prostu poświęcać prywatny czas. Mam małego synka. Moim marzeniem jest być gdzieś w czołówce. Na szutrach to się udaje, a na asfaltach musimy jeszcze trochę popracować

00:00 / 00:00

Źródło – FB Adriana Chwietczuka

Autor: P. Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Głowa pełna marzeń” przed finałem Pucharu ETTU

Po raz drugi w tym sezonie Dekorglass Działdowo pokonał AZS Gdańsk 3:0. W wyjazdowym meczu 18. kolejki superligi punkty zdobyli: Jonathan Groth, Jakub Dyjas i Kai...

Zamknij
RadioOlsztynTV