Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W spalonym mieszkaniu znaleziono ciało kobiety. Prokurator zdecydował o sekcji zwłok, która wyjaśni przyczyny śmierci

Policja i prokuratura badają, co było przyczyną niecodziennego pożaru w Elblągu, w którym zginęła 90-letnia kobieta. O tym zdarzeniu służby ratunkowe poinformowała jej opiekunka.

Pożar strawił w piątkową noc całe mieszkanie na II piętrze w kamienicy przy ulicy Robotniczej, nie przenosząc się na sąsiednie kondygnacje – informuje młodszy brygadier Przemysław Siagło z zespołu prasowego elbląskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Z okien nie wydobywał się dym i ogień, a pożar trwał do momentu zużycia się tlenu pomieszczeniach. Wszystko wskazuje na zaprószenie ognia, ale na razie jednak oficjalnych ustaleń przyczyny pożaru nie ma.

Strażacy podkreślają, że mieszkanie samotnej kobiety było całkowicie zaizolowane i bez właściwej wentylacji. Sprawę bada policja. Prokurator zdecydował o sekcji zwłok, która wyjaśni przyczyny śmierci 90-latki.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta, pożar, śmierć, policja, prokurator, kamienica, 90-latka
W Kętrzynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prowadzi śledztwo

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają sprawę śmierci mężczyzny, którego ciało, w pobliżu jednego z supermarketów w mieście, znalazł rano przechodzień. Policjanci, pracujący pod nadzorem prokuratora, ustalili, że nieżyjący...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV