Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W piątek kolejna odsłona akcji „Lato z pupilem”. Zapraszamy do udziału!

Fot. Ł. Sadlak

Po raz kolejny Radio Olsztyn wspólnie ze słuchaczami pomaga bezdomnym zwierzętom. Trwa 5. edycja akcji „Lato z pupilem”. Tym razem wspomagamy schronisko dla bezdomnych zwierząt „Podaj Łapę” w Tatarach koło Nidzicy.

– To miejsce powstało niedawno, a – jak się okazuje – jest tu bardzo potrzebne – przekonuje Roman Brzozowski, kierownik schroniska:

Tych psów jest sporo, chociaż na szczęście co jakiś czas ubywa. Myślę, że związane jest to ze świadomością ludzi. Od początku istnienia schroniska były tu 1122 psy.

00:00 / 00:00

Obecnie schronisko pod opieką ma około 200 czworonogów.

Najbliższa zbiórka odbędzie się w najbliższy piątek przy wejściu do hipermarketu Auchan przy alei Sikorskiego. Zbieramy przede wszystkim karmę, ale także zabawki i inne rzeczy potrzebne zwierzętom. Akcja rozpoczyna się o godzinie 9 i potrwa do 17. Szczegóły są na naszej stronie internetowej www.radioolsztyn.pl

Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w schronisko, pomoc, zbiórka, zwierzęta
Uratowali żeglarza na Zalewie Wiślanym. Zostali odznaczeni przez przełożonych

Uratowali dryfującego po Zalewie Wiślanym rozbitka. Z trzema funkcjonariuszami Kaszubskiego Dywizjonu Straży Granicznej spotkał się komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej kontradmirał SG Andrzej Prokopski, by podziękować...

Zamknij
RadioOlsztynTV