Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Braniewie wróci Strefa Płatnego Parkowania? O tym zdecydują radni

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Władze Braniewa chcą przywrócić Strefę Płatnego Parkowania. Opłaty w strefie miały obowiązywać od 1 października, jednak zgodę na to w pierwszej kolejności muszą wyrazić radni.

Na początku kwietnia władze Braniewa podjęły decyzję o niepobieraniu opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania. Decyzja była podyktowana występowaniem wirusa Sars-CoV 2. Po półrocznej przerwie władze miasta opłaty w strefie chcą przywrócić. Zanim jednak płatne parkowanie zacznie obowiązywać, zgodę na to muszą wyrazić braniewscy radni.

Tym tematem zajmą się na najbliższej sesji, która jest zaplanowana na 21 października. Strefa Płatnego Parkowania dla samochodów osobowych obowiązuje przy ulicy Fromborskiej. Opłaty w strefie płatnego parkowania w Braniewie obowiązują przez  cały rok – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Posłuchaj relacji Anety Pastuszki

 

Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sesja, Braniewo, radni
Trzy firmy chcą przebudować Plac Grunwaldu w Braniewie. To jedna z ważniejszych inwestycji w mieście

Inwestycja jest dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych. Projekt zakłada kompleksową naprawę nawierzchni jezdni i chodników na Placu Grunwaldu. Naprawiona zostanie ulica Spacerowa przy Szkole Podstawowej nr...

Zamknij
RadioOlsztynTV