Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Utrudnienia w Elblągu. Wprowadzono objazdy

Fot. J. Sulecki

W Elblągu w środę i w czwartek spore utrudnienia na ulicy Fromborskiej. Wszystko za sprawą prowadzonych tam robót drogowych.

– Trzeba uzbroić się w cierpliwość – tłumaczy Łukasz Mierzejewski z elbląskiego ratusza.

Wszystkich kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie się do czasowej organizacji ruchu, ponieważ takowa zostaje wprowadzona. Zmiany polegają na objeździe ulicy Fromborskiej oraz skrzyżowania tej ulicy z ulicą Ogólną. W celu usprawnienia robót, w czasie prowadzonych objazdów pracownicy wykonawcy będą na bieżąco informowali kierowców o możliwościach przejazdu w rejonie prowadzonych robót.

00:00 / 00:00

Podczas prac na ul. Fromborskiej na odcinku od ul. Ogólnej do ul. Jana III Sobieskiego oraz na skrzyżowaniu ul. Fromborskiej z północną jezdnią ul. Ogólnej ruch pojazdów odbywać się będzie objazdem – jezdnia południową ul. Ogólnej (dwukierunkowo na odcinku od ul. Fromborskiej do zjazdu na pętlę tramwajową) oraz ul. Legionów i Jana III Sobieskiego. Na czas zamknięcia ul. Fromborskiej, dla pojazdów jadących od strony ul. Ogólnej oraz od ul. Legionów w kierunku Krasnego Lasu będzie funkcjonował objazd ul. Legionów i ul. Jana III Sobieskiego.

Autor: J. Sulecki
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, remont
Zapadł wyrok w sprawie zabójstwa bezdomnej kobiety

Na 15 lat więzienia Sąd Okręgowy w Elblągu skazał Kamila D., który 2 lata temu zabił bezdomną kobietę. Proces zaczął się w czerwcu ubiegłego roku. 37-letni...

Zamknij
RadioOlsztynTV