Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Liczne wypadki na drogach regionu

Na przebiegających przez Warmię i Mazury trasach krajowych doszło dziś do kilku groźnie wyglądających wypadków. Kilka osób zostało rannych.

DK16

Na wysokości Barczewa na DK16 zderzyły się 3 samochody. Dwie osoby zostały ranne. Przez kilka godzin ruch w obu kierunkach był wstrzymany. Na miejscu była policja, straż pożarna i służby medyczne. Tworzyły się tam spore korki. Policja wyznaczyła objazdy. W kierunku Mrągowa objazd prowadził przez Barczewo. Kierowcy jadący w stronę Olsztyna na węźle Kromerowo musieli korzystać ze starej szesnastki.

S7

Na ekspresowej S7 w pobliżu miejscowości Majki, na odcinku Ostróda – Pasłęk dachował samochód osobowy. Jedna osoba odniosła obrażenia. Przez kilka godzin zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Gdańska.

DK51

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej numer 51. Ruch wahadłowy obowiązywał na 33. kilometrze tej trasy, w miejscowości Rogóż, między Lidzbarkiem Warmińskim a Bartoszycami. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

DK57

Późnym popołudniem zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej 57 w Szczytnie. Tam samochód osobowy potrącił na przejściu pieszego, który trafił do szpitala. Wypadek miał miejsce na ulicy Curie-Skłodowskiej.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i zdjęcie nogi z gazu. Upalna pogoda często sprzyja spadkowi koncentracji.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za P. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, DK16, DK57, DK7
Ciężarówka blokuje pas ruchu na DK57

Uwaga kierowcy,  utrudnienia na DK 57 w kierunku Szczytna. W Biskupcu zepsuła się ciężarówka. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Zorganizowano ruch wahadłowy. Redakcja: A. Niebojewska za...

Zamknij
RadioOlsztynTV