Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Urzędy miasta w Giżycku i Gołdapi ograniczają bezpośrednią obsługę interesantów

Od lewej UM w Gołdapi i UM w Giżycku

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem od poniedziałku (19 października) urzędy miasta w Giżycku i Gołdapi ograniczają bezpośrednią obsługę klientów.

Wszystkie sprawy będzie można załatwić telefonicznie lub przez internet. Do kontaktu z urzędnikami zalecane są platformy cyfrowe–mazury, ePUAP: www.gov.pl, www.obywatel.gov.pl.

Jak poinformował Urząd Miasta w Giżycku, bezpośrednia obsługa klientów będzie możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Ograniczenie bezpośredniej obsługi wprowadza też Urząd Miasta w Gołdapi. Tam również większość spraw można załatwić telefonicznie lub online. Bezpośredni kontakt z urzędnikiem możliwy będzie jedynie w wyjątkowych przypadkach.

Autor: B.Gajlewska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Giżycko, urząd, Gołdap, ratusz, urząd miasta
Pożegnano biskupa Jana Szarka. Związany z Giżyckiem zwierzchnik kościoła ewangelicko-augsburskiego był zakażony koronawirusem

W Bielsku-Białej odbyły się uroczystości pogrzebowe biskupa Jana Szarka. Emerytowany biskup kościoła ewangelicko-augsburskiego zmarł w wieku 84 lat. Był zakażony koronawirusem. Podczas nabożeństwa żałobnego biskupa żegnał...

Zamknij
RadioOlsztynTV