Uczniowie rozpoczęli upragnione wakacje

W Olsztynie miejskie zakończenie roku szkolnego zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Gdyńskiej. Fot. D. Grzymska
To najszczęśliwszy dzień w roku dla uczniów i nauczycieli. Dziś uroczyście zakończono rok szkolny i rozpoczęły się wakacje.
W Olsztynie miejskie zakończenie roku szkolnego zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Gdyńskiej. Na uroczystości był prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, miejscy radni, dyrektorzy innych szkół i rodzice uczniów. Najlepszych uczniów nagrodzono, pożegnano 6-klasistów i powitano pierwszaków.

W Olsztynie miejskie zakończenie roku szkolnego zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Gdyńskiej. Fot. D. Grzymska
Po części oficjalnej odbyły się występy artystyczne, przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Ostatni w tym roku dzwonek sprawił, że i tak wszyscy siedzieli jak na szpilkach:
Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego odbyło się natomiast w Biskupcu Pomorskim. (dgrzym/bsc)

W Olsztynie miejskie zakończenie roku szkolnego zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Gdyńskiej. Fot. D. Grzymska

W Olsztynie miejskie zakończenie roku szkolnego zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Gdyńskiej. Fot. D. Grzymska





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







