DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

Trzecia z rzędu porażka Stomilu Olsztyn

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z Arką Gdynia w trzeciej kolejce Fortuna 1 Ligi. Piłkarze ze stolicy Warmii i Mazur wciąż pozostają bez punktów w rozgrywkach.

Po porażkach z GKS-em Jastrzębie i Chrobrym Głogów piłkarze Stomilu przed meczem zapowiadali walkę o pierwsze punkty w lidze. Wiary dodawał im fakt, że arkowcy zawodzą w rozgrywkach, gdyż dotychczas zdołali zdobyć zaledwie jeden punkt w meczu z Zagłębiem Sosnowiec (1:1)

W pierwszej połowie – mimo kilku dogodnych okazji z obu stron – kibice nie zobaczyli żadnej bramki. Więcej emocji było po przewie.

W 66. minucie piłkarze Stomilu stanęli przed szansą objęcia prowadzenia, jednak rzutu karnego nie wykorzystał W. Reiman. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, goście wyprowadzili kontrę. Gola na wagę zwycięstwa zdobył K. Czubak (91. minuta).

Była to trzecia porażka Stomilu Olsztyn w tym sezonie Fortuna 1 Ligi.

Co do powiedzenia po meczu miał trener Stomilu Adrian Stawski?

00:00 / 00:00