Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trwają poszukiwania 21-latka z Olsztyna. Ślad urywa się nad rzeką

Fot. policja

Od ponad tygodnia trwają poszukiwania Witolda Studniarza.

21-latek wyszedł z domu 17 stycznia i dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Olsztynianina szukają: policja, strażacy, płetwonurkowie i żołnierze wojsk obrony terytorialnej. Wszystko wskazuje na to, że Witold Studniarz udał się w stronę bagnistego terenu na Łyną, rozpościerającego się od osiedla Brzeziny po Bartąg.

Do poszukiwania 21-latka wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt – m.in. drony i quady. Strażacy pracują ze specjalnymi łodziami, którymi można poruszać się na terenie podmokłym. Ale najczulszy nos w Olsztynie – pies tropiący – doprowadził funkcjonariuszy na brzeg Łyny, gdzie ślad urywa się, dlatego do poszukiwań dołączyła Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Posłuchaj relacji Doroty Grzymskiej

Autor: D. Grzymska
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w poszukiwania
Tragiczny finał poszukiwań 71-latka. Ciało mężczyzny znaleziono na brzegu jeziora

Tragiczny finał poszukiwań 71-letniego mieszkańca Borek w gminie Świętajno w powiecie oleckim. Ciało poszukiwanego od wczoraj mężczyzny znaleziono po zmroku na brzegu jeziora - mówi oficer...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV