Trwa dobra passa futbolistów AZS UWM Olsztyn Lakers
Trzeci mecz i trzecia wygrana! Trwa doskonała passa futbolistów amerykańskich AZS UWM Olsztyn Lakers. Jeziorowcy wygrali dziś u siebie z Watahą Zielona Góra 30:20.
– Zacięta była zwłaszcza końcówka spotkania – mówi Tomasz Sawicki, grający prezes klubu z Olsztyna.
– Uważaliśmy w szatni, że mecz jest wygrany. To był błąd – dodaje Krzysztof Mrówka z Lakersów.
– Ważne, że wygraliśmy, chociaż styl pozostawiał wiele do życzenia – mówi Bartosz Grążawski z Lakersów.
Teraz jeziorowcy mają dwa tygodnie przerwy. 28 maja zmierzą się w Kortowie z Białymi Lwami Gdańsk, z którymi wygrali w wyjazdowym meczu 30:6.
Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski













![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














