Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trudności z zakupem biletów komunikacji miejskiej w Olsztynie

Fot. P. Getka

Od wczoraj pasażerowie olsztyńskiej komunikacji miejskiej, którzy kupują bilety przez internet, nie mogą już płacić za pośrednictwem aplikacji mPay. Dodatkowo część biletomatów może być nieczynna.

Jak poinformował rzecznik Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie Michał Koronowski, ważność zachowują bilety okresowe, w tym miesięczne oraz 30-dniowe zakupione przez aplikację mPay przed 10 stycznia.

Michał Koronowski przypomniał, że bilety można kupić w Punktach Obsługi ZDZiT-u, poprzez aplikacje MoBilet, Zbiletem.pl czy SkyCash oraz w biletomatach.

Obecnie biletomaty są serwisowane i niektóre mogą być czasowo nieczynne. Nie pracują biletomaty na przystankach na Placu Konstytucji w stronę centrum, na Partyzantów w stronę dworca i centrum oraz na Piłsudskiego w stronę 11 Listopada i Kościuszki. Będą nieczynne do najbliższego poniedziałku.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Autor: W. Chromy
Redakcja: M. Rutynowski/B. Świerkowska-Chromy

Więcej w internet, bilet, komunikacja miejska, biletomat, Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie, mPay
Zmiany komunikacji miejskiej w Olsztynie. Sprawdź, jak pojedzie Twój autobus

Dwie nowe linie tramwajowe i zmieniona siatka połączeń autobusowych. W Olsztynie weszły w życie zmiany w komunikacji miejskiej. Od dziś działa pięć linii tramwajowych, które w...

Zamknij
RadioOlsztynTV