Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trener Znicza Biała Piska: Gdyby ktoś nam powiedział przed ligą, że zajmiemy 5. miejsce, to byśmy nie uwierzyli

Fot. Facebook Znicz Biała Piska

Za 3-ligowym Zniczem Biała Piska bardzo dobry rok. Najpierw, jako beniaminek, utrzymali się w 3. lidze, a teraz – na półmetku sezonu – są w ścisłej czołówce.

Czy coraz lepsze występy drużyn z Warmii i Mazur w tej klasie rozgrywek świadczy o jej niższym poziomie, czy o rosnącym potencjale naszych przedstawicieli?

Zdecydowanie my podnieśliśmy poziom, bo to nie jest dziełem przypadku. To jest powtarzalność. Zawodnicy i my, jako trenerzy musieliśmy w to włożyć dużo pracy. […] Przed awansem graliśmy z drużynami 3-ligowymi, sąsiadami zza miedzy – Olimpia Zambrów czy Ruch Wysokie Mazowieckie. Już w tych sparingach widziałem, że wypadamy piłkarko fajnie i na pewno liga nas nie przestraszy. […] Gdyby ktoś nam powiedział przed ligą, że zajmiemy 5. miejsce, to byśmy w to nie uwierzyli. A tu jest tylko punkt do wicelidera, będziemy bili się do końca, walczyli w każdym meczu o 3 punkty.

– komentuje trener Znicza – Ryszard Borkowski.

Posłuchaj całej rozmowy z Ryszardem Borkowskim

00:00 / 00:00

Autor: M.Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w trener, Znicz Biała Piska
III i forBET IV liga. Porażka Concordii i wysokie zwycięstwo rezerw Stomilu

W III lidze - pierwszej porażki u siebie doznała elbląska Concordia. Beniaminek przegrał 2:3 z Bronią Radom. Z kolei w forBET IV lidze pewne zwycięstwo odniósł...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV