Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tragiczny pożar w Lidzbarku Warmińskim. Nie żyje jedna osoba

W budynku wielorodzinnym przy ulicy Kromera wybuchł pożar mieszkania. Ewakuowano z niego jedną osobę – nietrzeźwego właściciela domu. W środku natomiast znaleziono zwęglone zwłoki innego mężczyzny.

Policja z Lidzbarka Warmińskiego pod nadzorem prokuratura prowadzą śledztwo w sprawie przyczyn tragicznego pożaru ,w którym zginęła jedna osoba, a jedna zatruta dymem została przewieziona do szpitala.

Ogień pojawił się wczoraj późnym popołudniem w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ulicy Kromera. Przed przyjazdem strażaków z lokali ewakuowało się 11 osób. Nikomu nic się nie stało. W jednym z mieszkań znaleziono nieprzytomnego około 50-letniego mężczyznę i zwęglone ciało innego – 54-latka.

Z ogniem przez kilka godzin walczyło 5 zastępów straży pożarnej. Do wyjaśnienia okoliczności tej tragedii zostanie powołany biegły z zakresu pożarnictwa.

Autor: K. Piasecka/B. Gajlewska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pożar, zwłoki
Nie żyje mężczyzna wydobyty z zatopionego auta

Z zatopionego w stawie auta strażacy wydobyli 47-letniego mężczyznę. Do tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo. Strażacy z Kętrzyna otrzymali wiadomość o zatopionym w...

Zamknij
RadioOlsztynTV