Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Tragiczny długi weekend na drogach regionu

Kierowca ciężarówki najechał z dużą prędkością na pojazd robotników drogowych, którzy pracowali na poboczu na trasie S7 w okolicach Litwinek koło Nidzicy. Fot. TT KWP w Olsztynie

To był tragiczny długi weekend na drogach województwa warmińsko-mazurskiego. W 17 wypadkach zginęły 4 osoby.

Dwie osoby zginęły na trasie S7 w okolicach Litwinek koło Nidzicy. Kierowca ciężarówki najechał z dużą prędkością na pojazd robotników drogowych, którzy pracowali na poboczu. Dwie osoby zginęły, a dwie ranne zostały przetransportowane do szpitala.

Natomiast w Olsztynie na ul. Bałtyckiej zginęło rodzeństwo: 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Kierowca Audi A8 uciekł z miejsca wypadku przed przyjazdem służb, ale został zatrzymany nocą z piątku na sobotę.

– Policjanci odnotowali 17 wypadków, w których 4 osoby zginęły, a 21 zostało rannych. Funkcjonariusze pracowali również na miejscu 300 kolizji i zatrzymali 45 nietrzeźwych kierujących – mówi st. asp. Rafał Jackowski z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.

W Olsztynie na ul. Bałtyckiej zginęło rodzeństwo: 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Fot. tko.pl

Prokuratorskie zarzuty. Ciąg dalszy sprawy tragicznego wypadku na Bałtyckiej

Redakcja: Ł.Węglewski za TVP3 Olsztyn

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadek
Tragiczny pożar w gminie Kisielice. W płomieniach zginęła kobieta

75-letnia kobieta zginęła w pożarze w Kantowie w gminie Kisielice.  Paliła się jedna część dwurodzinnego, parterowego domu z użytkowym poddaszem. Po ugaszeniu pożaru, strażacy znaleźli w...

Zamknij
RadioOlsztynTV