Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tomasz Terlikowski: Akita. Objawienia i przesłania

fot. mat. prasowe

W audycji Okno Na Kulturę gość: Tomasz Terlikowski, dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz i pisarz. Rozmawiamy o Japonii i objawieniach Matki Bożej w Akicie. 

Autor książki „Akita. Objawienia i przesłania” udał się na Daleki Wschód, by szukać tam odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie stawiają sobie dzisiaj wierzący. Dlaczego Maryja wybrała prostą zakonnicę Agnieszkę, by powierzyć jej najbardziej wstrząsające proroctwo dotyczące współczesnego świata? I dlaczego swoje dramatyczne orędzie przekazała nam w japońskiej Akicie? Czy słowa Maryi mogą uratować pogrążony w mroku świat?

Od jakiegoś czasu Matka Boża i sam Pan Jezus przekonują nas, że żyjemy w czasach ostatnich. W Akicie Matka Boża przypomina o karach, które czekają świat, mówi też o apostazji.

Objawienia w Akicie nazywane są „drugą Fatimą”. W tej japońskiej miejscowości Maryja już nie wzywa, ale krzyczy do nas, byśmy jak najszybciej stoczyli walkę z gorszącym kryzysem w Kościele i oczyścili świat z grzechu. To ostrzeżenie przed nadchodzącą karą „nieporównywalną z niczym, co widział świat”.
Posłuchaj audycji Okno na Kulturę:

W  programie Okno na kulturę Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk rozmawiają o filmach, serialach, muzyce i literaturze. W audycji pojawiają się goście ze świata kultury i mediów.

red: gk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w objawienia, Matka Boża, Tomasz P. Terlikowski
Setki pielgrzymów w Gietrzwałdzie. Zakończyły się uroczystości 142. rocznicy objawień Najświętszej Maryi Panny

Uroczystościom 142. rocznicy objawień Najświętszej Maryi Panny towarzyszyły 53. dożynki archidiecezjalne. Niedziela Główne uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie połączone z 53. archidiecezjalnymi dożynkami rozpoczęły...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV