Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To ostatnie dni na nadesłanie prac konkursowych

fotografia

Jeszcze do 27 grudnia można nadsyłać prace konkursowe organizatorzy Otwartych Mistrzostw Fotograficznych. Ogólnopolski konkurs fotograficzny organizowany jest w Olsztynie nie przerwanie od 2004 roku.

Mogą w nim uczestniczyć zarówno amatorzy fotografii jak i profesjonaliści. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie przez formularz na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie – wyjaśnia koordynator i członek jury fotograf Jarosław Poliwko.

Na każdy temat można nadesłać po dwie prace. Na pracę może się składać jedno zdjęcie lub seria trzech zdjęć. Jedna kategoria jest niezmienna, czyli „minimal”, druga to oblicza człowieczeństwa, w tym roku to „granice”. Temat jest szeroki interpretacyjnie, gorący i dający do myślenia.

00:00 / 00:00

Nie ma jeszcze konkretnej daty pokonkursowej wystawy, organizatorzy wyznaczą ją biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w kraju.
Autor: M. Sadowska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdjęcia, konkurs, zdjęcie, konkurs fotograficzny
W Oranżerii Kultury wręczono nagrody laureatom ogólnopolskiego konkursu „Słowem Malowane”

40 nagród i 20 wyróżnień przyznano w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Słowem Malowane” w Lidzbarku Warmińskim. Siódma edycja inspirowana była twórczością Joanny Papuzińskiej. Poetka i pisarka przyjechała...

Zamknij
RadioOlsztynTV