DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

„Ten mecz oceniam katastrofalnie”. Pierwsza porażka Stomilanek w tym sezonie

Po dwóch bardzo efektownych zwycięstwach w nowym sezonie pierwszej ligi piłkarek nożnych w Rybniku z ROW-em 5:4 i w Głogówku z Rolnikiem 7:2, przyszedł czas na zimny prysznic.

Stomilanki uległy w pierwszym meczu w Olsztynie, rezerwom UKS-u SMS-u Łódź 0:3. Jak przyznał trener olsztyńskiego zespołu Dariusz Maleszewski, podczas tego meczu nie poznawał swojego zespołu.

Popełnialiśmy błędy, szczególnie w drugiej połowie spotkania (…) Dużo nerwowości, przede wszystkim przy wyprowadzeniu piłki. Mieliśmy problem ze spokojnym rozegraniem (…) Mieliśmy nerwowe zagrania, traciliśmy piłki (…) W drugiej połowie byliśmy bezradni na boisku (…) Ten mecz oceniam katastrofalnie (…) Nie było na co patrzeć (…)

Kolejne spotkanie Stomilanki rozegrają w najbliższy weekend w Radomiu z Hydrotruckiem.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w futbol, piłka noża
Marta Gołąb – Kocięcka została Mundial Ekspertem!

W finale piłkarskiego mundialu niespodzianki nie było, ale niespodzianką zakończyła się nasza zabawa pod hasłem Mundial Ekspert. Na boisku wygrała reprezentacja Francji, a w typowaniu wyników...