Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie  

Tańczyli zmysłową bachatę z legendą tańca. Iwona Pavlović wśród młodzieży

Fot. P. Getka

Uczniowie olsztyńskiego ekonomika mieli dziś nie lada okazję zatańczyć z gwiazdą. Szkołę odwiedziła Iwona Pavlović, która postanowiła rozruszać młodzież.

Tancerka przyjęła zaproszenie Fundacji Olsztyński Laur Sportowy, która od kilku lat realizuje w szkołach projekt „Biegaj, ćwicz z gwiazdą”.

Staramy się dotrzeć do młodzieży szkolnej, do uczniów. Naszym celem jest zachęcanie do uprawiania sportu i zdrowego trybu życia. Do akcji „Biegaj, ćwicz z gwiazdą” zachęcamy wybitnych sportowców, żeby wspólnie z nami przychodzili do szkoły i zachęcali do uprawiania sportu. Staramy się dotrzeć do kibiców w osobach uczniów, żeby ci, co nie trenują, również zaczęli się ruszać

– mówił prezes Leszek Dublaszewski. Zajęcia mają nakłonić dzieci i młodzież do uprawiania sportu oraz zdrowego stylu życia.

Iwona Pavlović na co dzień pracuje z młodzieżą, dlatego chętnie angażuje się w takie akcje, a uczniów ekonomika nauczyła tańczyć zmysłową i modną ostatnio bachatę.

Takie zaproszenie rzeczywiście dla mnie było taką przyjemnością, a jeszcze to, że jestem absolwentką liceum ekonomicznego, to bardzo mnie ucieszyło. Nauczę dzisiaj młodzież bachaty. Trochę się poruszamy, żeby pokazać im, że jeśli nie lubią biegać, skakać, można tańczyć. Nawet żartuję sobie, że dzisiaj będzie taka forma, że wcale tak bardzo się nie spocą, więc nie będzie tak źle

– przyznała.

Pomysł Fundacji Olsztyński Laur Sportowy na projekt „Biegaj, ćwicz z gwiazdą” powstał w 2021 roku i od tego czasu zajęcia przeprowadzono w 33. olsztyńskich szkołach.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Autor: D. Grzymska
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w Iwona Pavlović, ekonomik, akcja "Biegaj
Olsztyn przez cały rok będzie roztańczony

W 2023 roku w Olsztynie będzie obchodzony ważny jubileusz. To 50-lecie powstania Amatorskiego Klubu Tańca Towarzyskiego Miraż, co jednocześnie oznacza początek tańca towarzyskiego w Olsztynie. Komitet...

Zamknij
RadioOlsztynTV