Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn przez cały rok będzie roztańczony

Fot. A. Skrago

W 2023 roku w Olsztynie będzie obchodzony ważny jubileusz. To 50-lecie powstania Amatorskiego Klubu Tańca Towarzyskiego Miraż, co jednocześnie oznacza początek tańca towarzyskiego w Olsztynie.

Komitet jubileuszowy składający się z kilkunastu światowej sławy tancerzy, ale też artystów czy naukowców, zaprezentował podczas konferencji prasowej plany całorocznych obchodów jubileuszu.

To będzie wyjątkowe święto, bo i osiągnięcia klubu Miraż są nie do przecenienia. Dzięki tej szkole Olsztyn stał się najważniejszym ośrodkiem na tanecznej mapie Polski – wspominała podczas konferencji prasowej tancerka Iwona Pavlović.

00:00 / 00:00

Właśnie z Olsztyna pochodzi aż 69 tytułów mistrza Polski w tańcu towarzyskim.

00:00 / 00:00

Olsztyn – polska stolica tańca, przez cały rok będzie roztańczony – zaplanowano bezpłatne lekcje u mistrzów tańca, dni otwarte szkół tanecznych, pokazy, koncerty, będzie gala taneczna, festyn i parada ulicami Olsztyna.

Fot. A. Skrago

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w taniec, Olsztyn, Iwona Pavlović
Dziennikarze przyłączyli się do walki o zdrowie małej wojowniczki Hani

Ponad 32 tysiące złotych zebrano podczas charytatywnej akcji na rzecz chorej Hani z Olsztyna. Imprezę zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 5 w Olsztynie. Środki przeznaczone zostaną...

Zamknij
RadioOlsztynTV