Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -5 °C pogoda dziś
JUTRO: -3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Szykuje się wielkie święto siatkówki na Warmii i Mazurach”. Cztery miasta z regionu zorganizują Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Siatkówka. Fot. Łukasz Węglewski

„To będzie wielkie święto sportu na Warmii i Mazurach” – mówią organizatorzy finałowych turniejów siatkarskich Młodzieżowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Kętrzyn ugości juniorki, Mistrza Polski kadetów poznamy w Szczytnie, w Giżycku zagrają młodziczki, a kadetki zmierzą się w Olecku. Mówi Andrzej Kamiński, dyrektor miejskiego ośrodka sportu i rekreacji w Olecku:

Jest to wielkie wyróżnienie. Po raz pierwszy w historii polskiej siatkówki w jednym województwie, odbędą się młodzieżowe Mistrzostwa kadetek, juniorek, młodziczek i kadetów. W Olecku grają kadetki, czyli dziewczęta do lat 17. Od 1 do 8 maja przyjeżdża osiem najlepszych drużyn z Polski. Szykuje się wielkie święto siatkówki i sportu w Olecku.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski/K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka
„Przeciwnik zmasakrował nas zagrywką”. Indykpol AZS uległ w Zawierciu Aluronowi Virtu

Na tarczy wracają z Zawiercia siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 W meczu 25. kolejki ekstraklasy siatkarskiej ekstraklasy przez...

Zamknij
RadioOlsztynTV