DZIŚ: 1 °C pogoda dziś

Szczypiorniści Mebli Wójcik dali sobie wyrwać zwycięstwo

Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg znów pod kreską. We własnej hali gościli dziś  (24.02.) Legionovię Legionowo. Niestety, ulegli 1 punktem, 24:23 po dramatycznej końcówce.

Elblążanie prowadzi nawet 3 punktami, by w ostatnich minutach przegrać jednym punktem. Dyrektor klubu Łukasz Kuliński nie krył rozgoryczenia, gdyż zwycięstwo zostało „meblarzom” wydarte w ostatnim momencie. – Musimy tę porażkę przeanalizować. Jak do tego doszło, że prowadziliśmy 3 punktami i głupio straciliśmy punkty. Zabrakło zimnej głowy w końcówce meczu. Drużyna przeciwnika grała osłabiona, w II rundzie szło nam bardzo dobrze, ale w końcówce straciliśmy dwóch zawodników, którzy zostali wykluczeni z gry i daliśmy sobie wyrwać zwycięstwo – mówi dyrektor klubu.

Elblążanie rozegrali czwarty ligowy mecz z rzędu i nadal zajmują ostatnią pozycję w tabeli.

(msw/as)

Więcej w Piłka ręczna, sport, Elbląg
Kram Start Elbląg coraz bliżej Pucharu Polski

Zawodniczki Kramu Start Elbląg pokonały w ćwierćfinale Pucharu Polski Piotrkovię Piotrków Trybunalski 34-26. Do przerwy elblążanki prowadziły 19:16. Szczypiornistki z Piotrkowa zdobyły dotychczas tylko 8 punktów...