Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Strażacy z Braniewa i okolic zaangażowali się w akcję „Szczepimy się”

Materiały prasowe

Strażacy z komendy powiatowej w Braniewie oraz strażacy ochotnicy rozwożą ulotki dotyczące profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19. W ten sposób mundurowi zaangażowali się w ogólnopolską akcję „Szczepimy się”.

Strażacy ulotki dostarczyli do urzędów miast i gmin powiatu braniewskiego oraz instytucji. Natomiast druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych ulotki informacyjne dostarczyli mieszkańcom. W gminie Braniewo rozwieziono 5 tysięcy 200 sztuk ulotek. Ich dystrybucją zajęli się strażacy ochotnicy z Lipowiny, Gronowa oraz Żelaznej Góry.

Na ulotkach zostały umieszczone m.in. numery telefonów do koordynatorów gminnych, pod którymi można uzyskać informacje o szczepieniu i dowozie do punktu szczepień. Wszystkie niezbędne dane związane ze szczepieniami można uzyskać również dzwoniąc pod ogólnopolski numer telefonu 989. Infolinia czynna jest całą dobę.

Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w strażacy
Pożar w bloku przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Policyjni biegli wyjaśniają przyczyny

Groźny pożar w bloku przy ulicy Jagiellońskiej w Olsztynie. Strażacy wynieśli z płonącego mieszkania na parterze budynku dwie osoby i ewakuowali pozostałych mieszkańców bloku. Kobieta, którą...

Zamknij
RadioOlsztynTV