Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil zmierzy się dziś z Zagłębiem Sosnowiec. Biało-niebiescy od kilku dni trenują na Śląsku. Relacje od godziny 17 w Radiu Olsztyn

Fot. Artur Szczepański

Dziś kolejne wyjazdowe spotkanie Stomilu Olsztyn. Tym razem podopieczni Tomasza Asenskiego zagrają z Zagłębiem Sosnowiec. Początek meczu o godzinie 17. Relacje w Radiu Olsztyn.

W tym roku kalendarzowym piłkarze Stomilu Olsztyn tylko raz wygrali na wyjeździe. Było to jeszcze w poprzednim sezonie w Kluczborku. Trenerem był wtedy jeszcze Adam Łopatko i udało się wygrać tam 2:1.

W tym sezonie zespół Stomilu po dobrym meczu u siebie przemienia się w inną drużynę i na wyjeździe przegrywa.

Przeanalizowaliśmy mecz z GKS-em Katowice, pokazaliśmy błędy i teraz musimy dobrze wejść w niedzielne spotkanie. Przed nami ciężki mecz, ale mam nadzieję, że uda nam się psychicznie przenieść do Sosnowca Olsztyn i zagramy tak, jak w domu

– mówi trener Stomilu Tomasz Asensky.

Olsztyński zespół może poczuć się jak u siebie, bo do Sosnowca wybiera się spora grupa kibiców Stomilu Olsztyn oraz zaprzyjaźnionej Wisły Płock.

Zagłębie Sosnowiec zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, ale to żaden wyznacznik, bo różnica między 17, a 5 miejscem wynosi jedynie 3 punkty.

Stomil od wtorku przebywa na Śląsku trenując w Chorzowie. Taki zabieg spowodował, że olsztyński zespół może w komfortowych warunkach przygotować się do tego spotkania.

 

Autor: Stomil Olsztyn
Redakcja: BSChromy

Więcej w piłka nożna, I liga, Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec
Zwycięstwo naszych piłkarek. Pokonały Estonię 6:0! [FOTO]

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet ma za sobą pierwszy towarzyski mecz w Ostródzie. Biało - czerwone rozbiły Estonię 6:0. Trener Miłosz Stępiński przyznał, że to element przygotowań...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV