Start Elbląg przegrał z mistrzem Polski – MKS-em Perłą Lublin
Piłkarki ręczne Startu Elbląg zakończyły okres sparingowy dwumeczem we własnej hali z mistrzem Polski – MKS-em Perłą Lublin.
Elblążanki uległy wczoraj utytułowanym przeciwniczkom 26:31. Dziś także uległy 22:28. – To był pożyteczny dwumecz – przyznaje trener Startu – Andrzej Niewrzawa.
Cieszymy się, że mieliśmy możliwość zmierzenia się z silnym zespołem – mistrzem Polski.
A pierwszy mecz Startu w nowym sezonie PGNiG Superligi odbędzie się 10 września o 17.30 w hali sportowo-widowiskowej w Elblągu. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy podejmą zespół Młyny Stoisław Koszalin.
Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska







![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




















