Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Silne wsparcie Ewy Białowskiej

Ewę Białkowską wspierają Aleksander Kwaśniewski i Janusz Palikot.

Ruch Palikota Elbląg Plus na specjalnej konferencji zaprezentował spot telewizyjny, w którym były prezydent Aleksander Kwaśniewski popiera Ewę Białkowską, kandydatkę na prezydenta Elbląga.

To dla mnie bardzo ważne, że Pan Prezydent uznaje, że potrafię wyprowadzić Elbląg z problemów – powiedziała Radiu Olsztyn Ewa Białkowska.

Aleksander Kwaśniewski wycofał się w aktywnej polityki i zajął się działalnością w Stowarzyszeniu Europa Plus. Jego poparcie dla całego komitetu Ruch Palikota Elbląg Plus jest bardzo ważne – mówił na konferencji prasowej Marcin Junker, kandydat na radnego z Ruchu Palikota.

Ruch Palikota Elbląg Plus wystawił kandydatów do Rady Miasta we wszystkich okręgach. Kilka dni temu działacze komitetu zaczęli zbierać ankiety z pytaniami do elblążan o to, jakie są najważniejsze sprawy dotyczące miasta. Janusz Palikot zadeklarował, że wyniki ankiet zostaną upublicznione przed wyborami 23 czerwca. (stan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, wybory
ulica Stary Rynek z Bramą Targową w tle, fot. UM Elbląg
Apolityczna Partia Elblążan

Odpowiednie zarządzanie miastem oraz postawienie na nowoczesne technologie i turystykę - to zdaniem Komitetu Wyborczego Partia Elblążan sposób na rozwój miasta. Na czele listy tego apolitycznego,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV