Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sieć Rossmann apeluje o zwrot białej czekolady! Mogą w niej być bakterie Salmonelli

W produkcie Das Exquisite Czekolada biała z jagodami dostępnym w sieci drogerii Rossmann wykryto bakterię salmonelli. Produkty można zwracać do sklepów.

Sieć drogerii Rossmann poinformowała o wycofaniu z obrotu partii białej czekolady z jagodami marki Das Exquisite o masie 100 gram. Podczas jednej z kontroli produktu z serii o numerze EAN: 4305615367347 wykryto Salmonellę. Groźne bakterie mogą pojawić się w partii nr 20190324 z datą ważności do 24.03.2019 roku

Rossmann poinformował jednoczęsnie, że niebezpieczna partia nie trafiła na nasz rynek, jednak dla pewności władze postanowiły wycofać wszystkie partie tego produktu również w Polsce, jak uzasadniło kierownictwo „wszystko w trosce o klienta”.

Białą czekoladę z jagodami marki Das Exquisite można zwrócić w dowolnym punkcie Rossmanna. Zgodnie z informacjami ogłoszenia kliencie dostaną zwrot pieniędzy.

Autor: Ł.Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w salmonella, czekolada
Zbiorowe zatrucie salmonellą na obozie harcerskim. Najmłodsi trafili do szpitala

Prawie 60. druhów z województwa warmińsko-mazurskiego zatruło się salmonellą na obozie w Zalesiu w Małopolsce. Na wakacjach w powiecie wadowickim przebywało ponad 80 harcerzy – przede...

Zamknij
RadioOlsztynTV