Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn zaprezentowali się przed nowym sezonem

Fot. Twitter Indykpol AZS Olsztyn

Za tydzień siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn zainaugurują nowy sezon w PlusLidze. Podopieczni Paolo Montagnaniego 26 października o godz. 14.45 podejmą Cerrad Czarnych Radom.

Dziś kibice olsztyńskiej drużyny mieli okazję spotkać się ze swoimi faworytami. Oficjalna prezentacja w Galerii Warmińskiej rozpoczęła się o godzinie 14.

Była to również niepowtarzalna szansa na zdobycie autografu ulubionego siatkarza, a także… na trening z gwiazdami PlusLigi, takimi jak Mateusz Mika czy Paweł Woicki. O godzinie 15.15 zaprezentowały się grupy młodzieżowe AZS UWM, a o 16 – pierwsza drużyna Indykpolu AZS Olsztyn. Siatkarze oraz sztab szkoleniowy opowiedzieli o planach i założeniach na nowy sezon.

Nie zabrakło także części artystycznej – podczas prezentacji wystąpił Jakub Zajączkowski – uczestnik programu The Voice of Poland. W Galerii Warmińskiej gościło studio Radia Olsztyn. Relacje na żywo prowadzili Maciej i Piotr Świniarscy.

Inauguracja sezonu będzie sentymentalnym spotkaniem dla nowego przyjmującego Indykpolu AZS-u Olsztyn – Wojciecha Żalińskiego, który w drużynie z Radomia spędził większość swojej kariery.

00:00 / 00:00

„Jeśli kontuzje będą nas omijały, kibice będą z nas dumni po tym sezonie” – mówił kapitan Indykpolu AZS-u Olsztyn, Paweł Woicki.

00:00 / 00:00

Koncert Jakuba Zajączkowskiego

Koncert Jakuba Zajączkowskiego

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
Słoweniec Jan Klobučar trenuje z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Czy wicemistrz Europy zostanie na dłużej?

Kolejny nowy, znany zawodnik pojawił się na treningu Indykpolu AZS-u Olsztyn. To wicemistrz Europy - słoweński przyjmujący Jan Klobučar. Czy zostanie w Olsztynie? To wzmocnienie dla...

Zamknij
RadioOlsztynTV