Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siatkarze AZS-u UWM Olsztyn poznali rywali w finałowym turnieju Mistrzostw Polski Juniorów

Juniorzy AZS-u UWM Olsztyn

Za nieco ponad dwa tygodnie, siatkarze AZS-u UWM Olsztyn powalczą w finałowym turnieju Mistrzostw Polski Juniorów. Akademicy poznali grupowych przeciwników, z którymi będą rywalizować od 10 do 14 kwietnia w Dębicy.

Jak mówi trener Maciej Dobrowolski, to trudny zestaw, ale w walce o krajowy prymat nie ma już słabeuszy:

W naszej grupie zrobiło się naprawdę bogato. Mamy dwóch pretendentów do mistrzostwa Polski: Częstochowę i Jastrzębski Węgiel. Oczywiście mistrz Polski z zeszłego roku – Skra Bełchatów również jest bardzo mocny, ale tutaj nie ma słabych zespołów. Myślę, że trafiliśmy na rozsądnych przeciwników. Fajny turniej przed nami, bardzo się cieszę, że spotkamy się z takimi zespołami.

00:00 / 00:00

O potencjale młodych Akademików z trenerem Dobrowolskim porozmawiamy w Magazynie Sportowym Radia Olsztyn, w najbliższa niedzielę po 19:05.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, AZS UWM Olsztyn, Maciej Dobrowolski
„Szykuje się wielkie święto siatkówki na Warmii i Mazurach”. Cztery miasta z regionu zorganizują Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

"To będzie wielkie święto sportu na Warmii i Mazurach" - mówią organizatorzy finałowych turniejów siatkarskich Młodzieżowych Mistrzostw Polski Juniorów. Kętrzyn ugości juniorki, Mistrza Polski kadetów poznamy...

Zamknij
RadioOlsztynTV