Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozpoczęła się Wielkanocna Zbiórka Żywności

Do niedzieli w trzystu sklepach w regionie ponad trzy i pół tysiąca wolontariuszy będzie zbierało produkty spożywcze do specjalnie oznakowanych koszy. Fot. Izabela Malewska

Na Warmii i Mazurach rozpoczęła się Wielkanocna Zbiórka Żywności zorganizowana przez Bank Żywności. Do niedzieli w trzystu sklepach w regionie ponad trzy i pół tysiąca wolontariuszy będzie zbierało produkty spożywcze do specjalnie oznakowanych koszy:

00:00 / 00:00

Zbiórka potrwa do niedzieli i odbywa się w największych marketach m.in. w Olsztynie oraz Bartoszycach, Biskupcu, Działdowie, Dobrym Mieście, Fromborku, Giżycku, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Morągu, Olecku i Reszlu.

W ubiegłym roku podczas Wielkanocnej Zbiórki Bank Żywności zebrał prawie 33 tony artykułów spożywczych, które następnie trafiły do najuboższych rodzin wielodzietnych, osób niepełnosprawnych i bezdomnych. (imal/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w żywność, zbiórka
Niecodzienna akcja kibiców Stomilu Olsztyn

Fani I-ligowego klubu piłkarskiego Stomilu Olsztyn rozpoczęli koleżeńską zbiórkę na rzeczy niezbędne piłkarzom do treningów. Od jutra piłkarze zespołu z Olsztyna będą trenować indywidualnie, ponieważ z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV