Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rolnicy muszą uważać na fałszywe SMS-y! Przed oszustami przestrzega Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Oszuści wysyłają do rolników wiadomości, jakoby nie mieli otrzymać w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich z powodu rzekomego wytypowania do kontroli.

Autorzy wiadomości próbują również wyłudzić pieniądze. Sugerują, że mogą usunąć danego rolnika z listy wytypowanych do kontroli, jeśli przeleją pieniądze przez internet.

Kierownictwo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że nie ma nic wspólnego z tymi SMS-ami, powiedział na konferencji prasowej w Olsztynie dyrektor warmińsko-mazurskiej placówki Leszek Potorski.

Nadawca tych wiadomości podszywa się pod pracowników ARiMR. Agencja apeluje, by nie robić żadnych czynności opisanych w SMS-ach.

Agencja przypomina również, że zaliczki na poczet dopłat bezpośrednich będą wypłacane od 16 października do 30 listopada.

Autor: M.Lewiński
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, rolnicy, rolnik, SMS, ARMiR, agencja
Skorzystają szkoły i ośrodki szkolno-wychowawcze. Do powiatu kętrzyńskiego trafi 300 tysięcy złotych dofinansowania

Niemal 300 tysięcy złotych dofinansowania na oświatę trafiło do powiatu kętrzyńskiego. Promesę na środki przekazał staroście Michałowi Kochanowskiemu wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki. Drugie niemal 300 tysięcy...

Zamknij
RadioOlsztynTV