Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rick i Morty powracają w 5 sezonie!

Kultowy serial zostaje przeniesiony na inną platformę streamingową. Zobacz zwiastun najnowszego sezonu. 

Wielokrotnie nagradzany serial animowany Rick i Morty powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wcześniej serial był dostępny na Netflixie. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca.

Rick i Morty to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty’ego na międzygalaktyczne eskapady.

Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z Rickiem i Mortym. 20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą „Rick and Morty Day”, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.

W serialu Rick i Morty bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland (Spoza układu), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live) i Spencer Grammer (Greek). Twórcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Premiera serialu animowanego Rick i Morty zaplanowana została w HBO GO na 21 czerwca.
Autor: Ł. Adamski / mat. prasowe
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmiana na stanowisku dowódcy batalionu w Morągu

Ppłk Maciej Rypiński został nowym dowódcą 42 Batalionu Lekkiej Piechoty w Morągu. Obowiązki przejął od mjr. Dariusza Mazura. Nowy dowódca batalionu skończył Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV