Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rezerwy AZS-u UWM Olsztyn żegnają się z II ligą

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Z siatkarską drugą ligą żegnają się rezerwy AZS-u UWM Olsztyn. Dziś podopieczni Grzegorza Krzana przegrali 4. mecz w rywalizacji play-out. 

Pogromcą rezerw AZS-u UWM Olsztyn okazała się Trójka Międzyrzec Podlaski. Co ciekawe – rywalizację, która toczyła się do 3. wygranych meczów lepiej rozpoczęli podopieczni Grzegorza Krzana, którzy wygrali pierwsze spotkanie 3:2. Drugi mecz w stolicy Warmii i Mazur należał już do międzyrzeckiej ekipy, która wygrała 3:1. W 3. pojedynku, już na Lubelszczyźnie – Trójka ponownie wygrała z Akademikami 3:1.

Dzisiejsze spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli olsztynianie, którzy wygrali dwie pierwsze partie do 21 i 18. Gdy wydawało się, że rywalizacja wróci do stolicy Warmii i Mazur… wtedy coś się w grze olsztynian zacięło i to konkretnie. Trzecią partię AZS przegrał do 15, a czwartą do 10. Trójka Międzyrzec Podlaski poszła w tie-breaku za ciosem wygrywając z rozbitymi psychicznie olsztynianami 15:7.

Tym samym olsztynianie ze spuszczonymi głowami i rozłożonymi szeroko w geście bezradności ramionami żegnają się z rozgrywkami 2. ligi.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w AZS UWM Olsztyn
10 medali przywieźli z mistrzostw Polski taekwondziści z Olsztyna. Drużynowo zawodnicy AZS UWM wywalczyli srebro

10 medali przywieźli zawodnicy AZS UWM Olsztyn z Mistrzostw Polski Seniorów w taekwondo olimpijskim. Zawody odbyły się w Jarocinie. Klub ze stolicy Warmii i Mazur wywalczył...

Zamknij
RadioOlsztynTV