DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

10 medali przywieźli z mistrzostw Polski taekwondziści z Olsztyna. Drużynowo zawodnicy AZS UWM wywalczyli srebro

10 medali przywieźli zawodnicy AZS UWM Olsztyn z Mistrzostw Polski Seniorów w taekwondo olimpijskim. Zawody odbyły się w Jarocinie.

Klub ze stolicy Warmii i Mazur wywalczył drugie miejsce drużynowo, zdobywając w sumie 10 medali: – 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe krążki. Mistrzami Polski w swoich kategoriach zostali 17-latkowie – Izabella Krajewska, Łukasz Cudnoch i Szymon Piątkowski.

Mówi trener AZS-u Marcin Chorzelewski.

To pierwszy start po dłuższym czasie mówiła Izabella Krajewska.

00:00 / 00:00

Jak podkreślił Łukasz Cudnoch, przygotowania w tym sezonie są wyjątkowo trudne.

– W tym sezonie mam jeszcze jeden cel – podkreśla Szymon Piątek

Mistrzostwa Polski Juniorów w taekwondo olimpijskim rozpoczną się 23 października w Warszawie, jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

Autor: K.Piasecka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w AZS UWM Olsztyn, taekwondo olimpijskie
Olsztyńskie drużyny odpadły z walki o medale w juniorskich Mistrzostwach Polski

Gry o medale niestety nie będzie. Juniorki Chemika Olsztyn przegrały drugi mecz fazy grupowej siatkarskiego turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek. W Kaliszu podopieczne Macieja Dobrowolskiego i...