Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Porażka Indykpolu AZS-u w Radomiu. Podsumowanie z gośćmi Magazynu Sportowego

Fot. K. Kirklewski (Indykpol AZS)

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn w minorowych nastrojach wrócili z Radomia. Akademicy przegrali z Cerrad Czarnymi 0:3 (17:25, 20:25, 25:27).

Dobra gra gospodarzy była często poparta dyskusjami z parą arbitrów prowadzących pojedynek. Jedna z awantur zakończyła się czerwoną kartką dla trenera Indyków – Roberto Santilliego. Najwięcej punktów – 12 – zdobył dla naszego zespołu środkowy – Jakub Kochanowski:

Radom jest jednym z najcięższych terenów w lidze. Tam do meczu trzeba zawsze podchodzić z szacunkiem. Nam się nie udało. Będziemy analizować dlaczego. Mamy nadzieję, że więcej takich potknięć nam się nie przydarzy.

Posłuchaj całej rozmowy Macieja Świniarskiego z Jakubem Kochanowski

00:00 / 00:00

Dzień po tym pojedynku, o kontrowersjach, przyczynach porażki i innych wydarzeniach z parkietów Plus Ligi rozmawialiśmy w Magazynie Sportowym z kapitanem Indykpolu AZS-u – Pawłem Woickim i statystykiem Łuczniczki Bydgoszcz (najbliższego rywala Akademików) – Piotrem Świniarskim. Zapis audycji – poniżej.

POSŁUCHAJ MAGAZYNU SPORTOWEGO Z PAWŁEM WOICKIM I PIOTREM ŚWINIARSKIM

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00
00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

A.Podbielska / M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, Jakub Kochanowski
Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn pewnie pokonali Cuprum Lubin

Siatkarze Indykpolu AZSu Olsztyn po trzech porażkach z rzędu, wreszcie wygrali.  W Uranii Akademicy pokonali Cuprum Lubin 3:0, awansując na 3. miejsce w ligowej tabeli. Indykpol...

Zamknij
RadioOlsztynTV