Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn przed Radiem ZET w najnowszym badaniu słuchalności

Źródło: wirtualnemedia.pl

Radio Olsztyn pozostaje jedną z najchętniej słuchanych stacji radiowych w Olsztynie. W czołówce są jeszcze RMF FM i Radio ZET – wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia, które przedstawił portal wirtualnemedia.pl.

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że pozycję lidera rynku radiowego w Olsztynie w okresie od września 2017 roku do lutego 2018 roku zajęło RMF FM. Stacja ta względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała spadek średniego dobowego udziału słuchania z 21,8 proc. do 21,3 proc.

Drugie jest Radio Olsztyn (wzrost z 11,2 proc. do 13,2 proc.), które awansowało z trzeciej lokaty. Podium uzupełnia Radio ZET (z 10,8 proc. do 11,9 proc.), które przed rokiem było czwarte. Czwarte miejsce zajęła Trójka, która spadła z miejsca drugiego (spadek z 15,2 proc. do 11,1 proc.).

Wszystkim słuchaczom dziękujemy za zaufanie.

Źródło: wirtualnemedia.pl.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, słuchalność, badania, Radio Zet, RMF FM
Z okazji Dnia Radia każdy mógł zwiedzić naszą rozgłośnię i poznać kulisy pracy dziennikarskiej. FILM i ZDJĘCIA

Warsztaty dziennikarskie i zwiedzanie jednego z największych archiwów w Polsce - to tylko niektóre z atrakcji, które czekały dziś na naszych gości. Słuchaczy oprowadzali dziennikarze znani...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV