Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Z okazji Dnia Radia każdy mógł zwiedzić naszą rozgłośnię i poznać kulisy pracy dziennikarskiej. FILM i ZDJĘCIA

Warsztaty dziennikarskie i zwiedzanie jednego z największych archiwów w Polsce – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały dziś na naszych gości. Słuchaczy oprowadzali dziennikarze znani z radiowej anteny.

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym nagrodą było radio 🙂 Wystarczyło napisać wysłać wiersz o tematyce radiowej i przysłać mailem. Zwyciężyła Pani Małgorzata Kośnik. Gratulujemy!

 Posłuchaj zwycięskiego wiersza

00:00 / 00:00

Radia Olsztyn odwiedziła m.in. młodzież. Zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych i średnich rozpoczęły zwiedzanie od godziny 9. Młodzi ludzie mogli przekonać się,  jak wygląda emisja programu „na żywo”, zobaczyli największe archiwum w północno-wschodniej Polsce, próbowali  sił jako radiowi prezenterzy oraz wcielili się w rolę reportera radiowego. Dla każdej grupy przygotowaliśmy specjalne upominki. Nikt nie wyszedł od nas z pustymi rękami.

Naszą rozgłośnię mógł odwiedzić każdy. Słuchacze przychodzili całymi rodzinami lub w gronie przyjaciół, były też pojedyncze osoby. Nasi dziennikarze oprowadzali nie tylko po radiowych studiach, ale także zakamarkach niedostępnych na co dzień.

 Nasi słuchacze czytali wiadomości


Radiowe wywiady naszych słuchaczy

 

Galeria zdjęć

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, Radio Olsztyn, słuchacze, dzień otwarty, video
Kino, ja i mój świat

Dzięki Michałowi Zareckiemu kino nieme ma w Olsztynie coraz więcej sympatyków. Od ponad 2 lat raz w miesiącu, w środy, Michał prezentuje olsztyńskiej publiczności kolejne ważne,...

Zamknij
RadioOlsztynTV