Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Punkt Obsługi Klienta PGE w Giżycku zostanie zamknięty? Jest komentarz spółki

Panorama Giżycka

Mieszkańcy Giżycka zaniepokojeni doniesieniami o likwidacji Punktu Obsługi Klienta PGE. W tej sprawie interweniowały już samorządy. Tymczasem PGE Dystrybucja S.A. w Białymstoku nie ma zamiaru zamykać giżyckiej placówki.

Punkt Obsługi Klienta jest zamknięty od marca. Pojawiły się plotki, że będzie zlikwidowany, a sprawy związane z energią elektryczną trzeba będzie załatwiać w oddalonym o 60 kilometrów Ełku. Zarówno samorząd miejski, jak i powiatowy wystosowały do PGE pisma, w których apelują o pozostawienie placówki.

Z informacji uzyskanych w białostockim oddziale PGE wynika, że giżycki punkt był zamknięty jedynie czasowo z powodu pandemii. Jak powiedziała Radiu Olsztyn, rzeczniczka białostockiego oddziału PGE Agnieszka Bajerska, Punkt Obsługi Klienta w Giżycku będzie otwarty od przyszłego tygodnia.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

 

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Grupa Szynaka otwiera kolejną fabrykę. Prezes firmy: „To strzał w dziesiątkę”

Epidemia nie zamroziła warmińsko-mazurskiej branży meblarskiej. W Lidzbarku w powiecie działdowskim uroczyście otwarto nową fabrykę należącą do Grupy Szynaka. Nowa fabryka kosztowała ponad 20 milionów złotych....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV